\r\n\r\n
sobrance.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Domy, chaty a chalupy - Mesto Sobrance

Reality 1-20 z 37

REALITY Sobrance a okolie

Rodinný dom na Závadke okr. Gelnica

Dátum pridania: 10.7.2017

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Závadka. Plocha: zastavaná 57m2, pozemku 324m2. Podlaha: dlážkovina. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: drevená. Sedlová strecha. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: tiché prostredie. Cena 12 000 €

Rodinný dom na Závadke okr. Gelnica

Novostavba nízkoenergetický bungalov Sp. Tomášovce -cena dohodou

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7354 - Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu - bungalov nachádzajúci sa v Spišských Tomášovciach. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 705 m2. Je to drevostavba, postavená a skolaudovaná v roku 2016. Dom pozostáva zo 4 miestností: obývacej izby spojenej s kuchyňou, ďalších 3 obytných izieb, 2 kúpeľní , špajze a šatníka. Úžitková plocha rodinného domu je 112 m2, zastavaná plocha 135 m2. V obývacej miestnosti je možnosť dobudovať si kozub. V dome je elektrické podlahové kúrenie zn. Caleo, drevené eurookná trojsklo, v celom dome sú plávajúce podlahy, okrem kúpelní, špajze a technickej miestnosti, kde je dlažba. Strecha je pokrytá škridľou, stropy sú sadrokartónové so zabudovaným LED osvetlením. Dom má rekuperačnú jednotku, t.j. nachádza sa tu vetranie vzduchu s minimálnym únikom tepla. Systém pracuje na základe výmenníka tepla, ktorý tým, že z odvádzaného vzduchu odoberá teplo, odovzdáva ho do čerstvého vzduchu privádzaného z vonkajšieho prostredia do interiéru. Tým sa minimalizujú tepelné straty, ktoré by vznikali pri potrebe privádzaný čerstvý vzduch ohrievať na požadovanú teplotu. Aj z tohto dôvodu drevostavba má energetický certifikát triedy A1 - nízkoenergetická stavba. Mesačné náklady na kúrenie sú cca NaN,00ena dohodou 0 €. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu. Pozemok je slnečný, presvetlený, dobrá dopravná .dostupnosť. Cena dohodou

Novostavba nízkoenergetický bungalov Sp. Tomášovce -cena dohodou

Dom v Hrabušiciach

Dátum pridania: 10.7.2017

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Hrabušice, Hlavná. Plocha: úžitková 404m2, pozemku 2000m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevenné (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: podlahové. Rovná strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: luxusný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 190 000 €

Dom v Hrabušiciach

RD na bývanie aj rekreáciu s pozemkom 2900 m2, Nálepkovo

Dátum pridania: 10.7.2017

lagunareality.sk (Číslo ponuky: 5749) - Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na bývanie aj na rekreáciu v blízkosti Nálepkova – v časti Druhý Hámor. Dom pozostáva z kuchyne, 2 obytných izieb, vstupná chodba, veľká komora, vo všetkých izbách kachľová pec. Je čiastočne podpivničený s troma pivnicami. K domu patria hospodárske budovy, dve garáže, záhrada. Dom je oplotený s prístupom pre auto do dvora. Celková rozloha pozemku je 2917 m2.

RD na bývanie aj rekreáciu s pozemkom 2900 m2, Nálepkovo

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7140 - Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite v obci Smižany. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1980 a bola kompletne rekonštruovaná v roku 1993. Nachádza sa na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 606 m2. Objekt je možné využívať ako dvojgeneračný rodinný dom s dvomi samostatnými vchodmi, resp. apartmán na poschodí možno využívať na prenájom. Dom je tehlovo-kvádrovej konštrukcie so strechou z dvojnásobného belgického šindľa a je zateplený, s plastovými oknami a kvalitnými podlahami. Na prízemí rodinného domu sa nachádza priestranná presvetlená obývacia izba s krbovou pieckou, kuchyňa, špajza, kúpelňa s toaletou, vinna pivnica a dve garáže. Prízemie domu môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, 4 spálne a dve kúpelne s toaletou. Súčasťou prvého poschodia je aj apartmán, ktorý pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální a kúpelne s toaletou.Táto obývacia časť prvého poschodia má tiež svoj samostatný vchod. V celom dome sú plastové okná a kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. K domu prislúcha vonkajšie sedenia a záhrada. Rodinný dom sa predáva s kompletným zariadením.

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Dvojgeneračný rodinný dom v Spišskej Novej Vsi

Dátum pridania: 10.7.2017

Ponúkame na predaj rodinný dom na Tehelnej ulici v Spišskej Novej Vsi. Rodinný dom bol postavený v roku 1970 z tehál. Dom je celý podpivničený a má ďalšie dve poschodia. Na každom poschodí sa nachádzajú dva samostatné 3.izb.byty. V každom byte je kuchyňa s kuchynskou linkou, dve spálne, obývacia izba, komora, wc a sociálne zariadenie s vaňou a umývadlom. Podlahy sú plávajúce. Výmera každého poschodia je 140m2. Každý byt má samostatné plynové ústredné kúrenie. Elektrika a voda sú spoločné. Rodinný dom je v pôvodnom stave, plastové okná sa robili v roku 2011. Za domom sa nachádzajú dva samostatné garáže. Pozemok o výmere 660m2 je slnečný rovinatý. Náklady na každý byt je plyn 115e, elektrika 33e a voda 25e.

Dvojgeneračný rodinný dom v Spišskej Novej Vsi

Rodinný dom Krompachy

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7320 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Krompachy. Objekt tehlovej konštrukcie je prízemný, čiastočne podpivničený, so susedmi predstavuje štvordom. Celková výmera pozemku je 172 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou a kúpelňa s WC. V podkroví domu je možné vytvoriť ďalšiu bytovú jednotku. Dom je v pôvodnom stave - plastové okná. Vykurovanie je zabezpečené pieckou na tuhé palivo. V cene je zahrnutá kuchynská linka. Na pozemku sa nachádza tiež dreváreň. Mesačné náklady na prevádzku vo výške 70 EUR. K dispozícii ihneď.

Rodinný dom Krompachy

Rodinná chata Čingov - NP Slovenský raj

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 6642 - Na predaj rodinná chata nachádzajúca sa na Čingove, v známom stredisku cestovného ruchu v rámci Národného parku Slovenský raj. Chata sa nachádza v blízkosti horného parkoviska, resp. v blízkosti reštaurácie Lesnica. Konštrukcia chaty je drevená, prístavba je murovaná, strecha je plechová. Pozostáva z dvoch izieb, kuchyne a predsiene. Chata má riešené vykurovanie na tuhé palivo, zavedený je aj vodovod. Podlahová plocha chaty je 60 m2, plocha pozemku je 146 m2. K chate prislúcha aj vonkajšie posedenie.

Rodinná chata Čingov - NP Slovenský raj

Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 6980 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť z tehlovej konštrukcie je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave. Jednopodlažný dom pozostáva z 3 obytných miestností, predsiene, chodby, kuchyne, špajze, kúpeľne a WC. V r.2008 boli menené v predsieni plastové okná, v izbe sa nachádza kachľová pec, podlahy-drevené. K dispozícii je pôjd s možnosťou dostavby. Dom je sčasti podpivničený. V zadnej časti sa nachádza dreváreň, garáž a záhrada. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami, ohrev vody zabezpečuje bojler. Celková výmera pozemku je 238 m2.

Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7116 - Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 575 m2. Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie s valbovou strechou je z časti podpivničená. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, hala s jedálenským stolom, kuchyňa so špajzou, obývacia izba s krbom, spálňa, kúpelňa s vaňou, WC. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpelňa so sprchou a WC. Dom bol kompletne rekonštruovaný v roku 2008. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. Mesačné náklady na prevádzku domu cca NaN 169 000 €. Za domom sa nachádza budova, ktorá slúžila v minulosti ako prevádzkový priestor - v súčasnosti je bez využitia, resp. ako skladovací priestor. Dom je oplotený, parkovacie miesta sú pozdlž domu na bočnej ulici alebo priamo vo dvore.

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

RD s veľkým pozemkom (1200 m2), Markušovce

Dátum pridania: 10.7.2017

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v dobrom zachovalom a udržiavanom stave v obci Markušovce s veľkým pozemkom. Dom s rozlohou 150 m2 pozostáva zo zádveria, chodby, 3 obytných miestností, kuchyne a kúpelne. Celý dom je komplet podpivničený. Ústredné vykurovanie je riešené na elektrickú energiu alebo aj na tuhé palivo. Vodovod je napojený na vlastnú studňu. Na pozemku o rozlohe 1200 m2 sa nachádzajú hospodárske budovy. Terén pozemku je s časti rovinatý a s časti svahovitý so záhradkou, trávnatým porastom a potôčikom. Vhodný je aj na agropodnikanie. Možná dohoda.

RD s veľkým pozemkom (1200 m2), Markušovce

PRE RELAX TO PRAVÉ!! Chata, Poráčska dolina

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7235 - Ponúkame na predaj drevenú chatu (60 m2) krásnom lesnom prostredí Poráčskej doliny. Dispozícia prízemia: veľká obytná miestnosť s krbom, kuchynským kútom a schodiskom vedúcim na poschodie, kde sa nachádza jedna obytná miestnosť. Chata je napojená na elektr. sieť, voda je na pozemku (WC je v štádiu prípravy), odpad je riešený septikom.  Kúrenie je zabezpečené centrálnym krbom, prípadne elektrickými konvektormi. Celková plocha pozemku je 302 m2. Na pozemku sa nachádza prístrešok so sedením a drevená chatka na náradie. Veľkou výhodou je poloha /lokalita nehnuteľnosti - nachádza sa v blízkosti dvoch lyžiarskych stredísk, len niekoľko metrov od Rekreačného strediska Poráč Park v krásnom lesmi obklopenom prostredí, čo zaručuje využiteľnosť v každom ročnom období.

PRE RELAX TO PRAVÉ!! Chata, Poráčska dolina

Záhrada (337 m2) s chatou Červený jarok Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7346 - Ponúkame na predaj záhradu s chatou nachádzajúcu sa v časti Červený jarok v Spišskej Novej Vsi. Pozemok, orientovaný na juhovýchod, má celkovú výmeru 356 m2. Na pozemku sa nachádza chata s pôdorysom o výmere 19 m2. Chata, postavená pred cca 30 rokmi, je dobrej technickej konštrukcie - má pevné betónové základy, celá je podpivničená. Pivnica je vhodná na uskladňovanie úrody, resp. ako skladovací priestor. Konštrukcia chaty je murovaná sčasti obložená drevom, strecha sedlová, krytina je škridľa. Pred vstupom do chaty je prístrešok, na prízemí je jedna miestnosť s kuchynským kútom, sedením a jednoduchým nábytkom. Na poschodí v podkroví je izba s 2 posteľami. Chata má komín, možno ju vybaviť pieckou alebo krbom. Je napojená na el. prúd, vodovod na hranici pozemku. Sklad so záhradným náradím náradím je pod prístreškom s uzamykateľnými dverami. Záhrada je dlhodobo a starostlivo udržiavaná. Na pozemku sú aj ovocné stromy. Pozemok je oplotený, k chate vedie prístupová cesta. Parkovanie je možné priamo pri záhrade.

Záhrada (337 m2) s chatou Červený jarok Sp. Nová Ves

Dom v rekreačnej oblasti Zahura Sp. Vlachy

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7431 - Ponúkame na predaj rodinný dom (chalupu) v prebiehajúcej rekonštrukcii nachádzajúci sa v rekreačnej oblasti Zahura pri Spišských Vlachoch. Dom, samostatne stojaci objekt, je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 1157 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, 3 priestranné obytné miestnosti, kúpelňa so sprchovacím kútom, WC. Možnosť bývania je aj na poschodí, kde sa nachádza veľký podkrovný priestor s plochou cca 80 m2. V obývacej miestnosti je predpríprava na krb, východ na terasu je riešený posuvnými dverami. Dom je sčasti podpivničený, má malú pivnicu. Objekt (obvodové múry) je tehlovej konštrukcie so zateplením. Dom má novú strešnú krytinu, časť strechy zateplená, nové drevené trámy a strop v obývačke, spálni a jedálni. V dome sú nové plastové okná s izolačným trojsklom zn. SLOVAKTUAL PASIV HL. v obojstrannej farbe nussbaum, 8 komorový profil. Pri rekonštrukcii boli riešené aj nové rozvody elektroinštalácie a rozvodová skrinka,rovnako ako aj nové rozvody vody a odpadu. Vo všetkých izbách sú prípojky na TV, internet. Celá nehnuteľnosť je odizolovaná. Na pozemku sa nachádza dreváreň - stodola plná dreva, v blízkosti je potôčik, je tu úplné súkromie. Okolo pozemku je živý plot. ?V blízkosti je malý lyžiarsky vlek, možné korčuľovanie v zime na jazere, dobrá dopravná dostupnosť (zo Spišských Vlách 20 km do Spišskej Novej Vsi, a 45 km do Prešova. Výhodou je výborná lokalita v rámci rekreačnej oblasti, slnečný pozemok so súkromím. Zároveň je výhodou aj možnosť dokončenia rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Dom je vhodný na celoročné bývanie.

Dom v rekreačnej oblasti Zahura Sp. Vlachy

Zaujímavý dom pri lese Novoveská Huta

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7425 - Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom - novostavba situovaný v prírodnom prostredí v blízkosti mesta Spišská Nová Ves, časť Novoveská Huta. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 841 m2. Skolaudovaný bol v roku 2011, využívajúc zaujímavú polohu využívaný bol aj na podnikateľské účely - prízemie - bufet. Na prízemí je hala, terasa s vonkajším sedením, WC (muži, ženy), sklad. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde je predsieň, samostatné WC, kuchyňa, obývacia miestnosť. V podkroví domu sú 2 obytné miestnosti, kúpelňa s vaňou. V izbách aj na chodbe sú šatníky. Interiéru domu je ladený v kombinácii bielej farby a dreva - atmosféru vytvára priznaný drevený krov, okná sú drevené eurookná. Podlaha v obývacej miestnosti a kuchyni na 2.nadzemnom podlaží je dlažba. Dom je tehlovej konštrukcie - Porotherm, strecha sedlová, krytina Bramac. Zastavaná plocha domu je 110 m2, úžitková je 208 m2. Vykurovanie domu je ústredné, podlahové na prízemí a poschodí, v podkroví riešený radiátormi. Vykurovanie zabezpečuje kotol na tuhé palivo. Dom je napojený na elektrinu, voda je vlastná (studňa), odpad je riešený čističkou. Súčasťou ceny je aj zariadenie domu, možná dohoda ohľadom nábytku. K domu vedie príjazdová cesta, pričom právne bude zabezpečené vlastnícke resp. užívacie právo. Dom poskytuje príležitosť aj na dvojgeneračné bývanie - má dve samostatné bytové jednotky.

Zaujímavý dom pri lese Novoveská Huta

RD v radovej zástavbe, garáž, terasa centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7388 - Ponúkame na predaj nové rodinné domy v radovej zástavbe v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Projekt radovej zástavby v areáli bývalých kasární je príkladom moderného mestského bývania s výbornou dostupnosťou do centra mesta (cca 600 m) v pohodlí rodinného domu s terasou. Lokalita sľubuje bezproblémový prístup do mesta, uzavretý oplotený areál s dostatkom súkromia a výborne riešené moderné dispozície izieb. Zoskupenie celkovo 14 domov je riešené v dvoch radoch s veľmi výhodnou orientáciou smerom na juhozápad. Pozemok lokality je slnečný, prakticky počas celého dňa má dostatok svetla. V bezprostrednej blízkosti domov je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, centrum mesta (peši), nákupné stredisko MADARAS, plaváreň, športová hala, cyklomagistrála pri Hornáde. Rodinné domy sú riešené ako dvojpodlažné objekty so sedlovou strechou. Každý dom má garáž, parkovacie státie, veľkú terasu (30 m2) a záhradu s trávnikom. Domy sú riešené tak, že poskytujú dostatok priestoru pre bývanie. Celková úžitková plocha domov typu A je 229 m2, resp. 252 m2 v prípade rohových domov - typ B. Pôdorys domu je 15 x 10 m., t.j. 150 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, hosťovská izba / pracovňa, presvetlená veľká obývacia izba s , kuchyňa spojená s vnorenou terasou, komora / šatník, kúpelňa, samostatné WC, technická miestnosť a garáž. Schodisko vedie z obývacej miestnosti na poschodie, kde sú 3 obytné miestnosti, kúpelňa a samostatné WC. K domu patrí terasa, predzáhradka, vstupná plocha a vjazd do garáže s odstavnou plochou. Technický štandard: - okná a balkónové dvere plastové s izolačným trojsklom u=0,7 - dvojokruhové kúrenie prízemie podlahové, poschodie radiátory (kotol plynový Viessmann so 45l zásobníkom) - obvodové steny zateplené zatepľovacím kontaktným systémom hr. 200mm - dostatočná svetlá výška obytných priestorov 3 m - garážová brána na diaľkové ovládanie - oplotená predzáhradka so zeleňou, vydláždený vstup a vjazd + zeleň Projekt predstavuje vynikajúcu príležitosť pre nové komfortné bývanie pre rodiny s deťmi bez nutnosti dochádzať. TERAZ UVÁDZACIA CENA od 164 900 EUR za dom s pozemkom (garáž, terasa, predzáhradka) v štandarde HOLODOM. Rodinný dom má v realizácií veľa možností variability. Každý sa dá ušiť na mieru individuálnym potrebám zákazníkov vrátane zmien vnútorných dispozičných riešení.

RD v radovej zástavbe, garáž, terasa centrum Sp. Nová Ves

Exkluzívna rezidencia Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7412 - Ponúkame VÝNIMOČNÚ PRÍLEŽITOSŤ na LUXUSNÉ MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA mesta Spišská Nová Ves. Na výmere takmer 9 000 m2 v tichej lokalite v blízkosti centra vyrastie EXKLUZÍVNA REZIDENCIA s počtom celkom 9 RODINNÝCH DOMOV, s jednotným moderným architektonickým štýlom a vysokým štandardom. Rezidencia bola projekčne spracovaná renomovaným architektonickým štúdiom. Rodinné domy v rámci rezidencie sú navrhnuté ako jednopodlažné dvojpodlažné objekty s modernými dispozíciami - presvetlené obývacie miestnosti spojené s terasami, atraktívne kuchyne, kúpeľne, dostatok odkladacieho priestoru a miesta na parkovanie. Úžitkové plochy domov sú dizajnované pre komfortné bývanie 4-6 osôb. Areál je riešený komplexne s vlastnou prístupovou cestou, všetkými inžinierskymi sieťami, vonkajším osvetlením, kamerovým systémom, ohraničený vstupnou bránou do areálu a oplotením-živým plotom po celom obvode. Pred vstupom do rezidencie budú umiestnené nádoby na separovaný zber, poštové schránky. V ponuke DVA STAVEBNÉ POZEMKY v rámci rezidencie s výmerou každý 832 m2. Pozemky budú do konca septembra 2017 vybavené všetkými inžinierskymi sieťami. K pozemkom bude vydané územné rozhodnutie, ktoré určí záväzné regulatívy pre možnosť využitia pozemku tak, aby bol zachovaný architektonický koncept celého areálu. Pozemok sa teda neponúka len ako plocha či územie v rámci mesta ale súčasťou ponuky je aj konkrétny projektový zámer v stupni pre územné rozhodnutie. Projekt modernej mestskej rezidencie v Spišskej Novej Vsi je nie často sa opakovateľná udalosť vzhľadom na svoje výnimočné umiestnenie v rámci mesta a vysoký projektovaný štandard z hľadiska architektúry a služieb. Ďalšie informácie vrátane ceny k dispozícii v RK.

Exkluzívna rezidencia Spišská Nová Ves

ZNÍŽENÁ CENA! Chata - turistická ubytovňa Dedinky, Slovenský raj

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7134: Ponúkame na predaj chatu - turistickú ubytovňu nachádzajúcu sa v obci Dedinky - Dobšinská Maša priamo na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša. Objekt vďaka svojej atraktívnej polohe ponúka krásne výhľady na vodnú nádrž a panorámu južnej časti NP Slovenský raj. Kapacita ubytovacieho zariadenia je 17 lôžok. Nachádza sa tu priestranná (59 m2) spoločenská miestnosť s krbom vhodná aj na organizovanie rôznych podujatí, vybavená kuchyňa (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica), terasa s posedením, vonkajšie posedenie s ohniskom, asfaltové parkovisko. Na prízemí objektu sa nachádzajú 3 samostatné izby (1/4, 1/3, 1/2) s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Na poschodí sú tiež 3 samostatné izby (2/3, 1/2) s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Objekt je napojený na obecný vodovod a elektr. sieť. Odpad je riešený žumpou. Vykurovanie objektu je zabezpečené elektrickými konvektormi zn. PROTHERM. Ubytovňa ponúka nielen nenáročné prechádzky v krásnej prírode, ale aj možnosť náročnejších turistických peších túr po roklinách a planinách Slovenského raja (Zejmarská roklina, Kláštorisko, Havrania skala) a pobyt pri vode (člnkovanie, kúpanie, lov rýb). Z objektu je možné robiť celodenné výlety autom za poznávaním historických pamiatok Spiša a Gemera (Spišský hrad, Levoča, Betliar, Krásna Hôrka), jaskýň (Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Domica) a prírodných krás (Vysoké Tatry, Slovenský kras). V zime je možnosť lyžovania na zjazdových či bežeckých tratiach v lyžiarskych strediskách Dedinky, Mlynky, na lyžiarskom vleku pre začiatočníkov vo vzdialenosti 200 m od objektu a možnosť korčuľovania na zamrznutej vodnej nádrži. Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich poznávanie prírody, kľud a pokoj.

ZNÍŽENÁ CENA! Chata - turistická ubytovňa Dedinky, Slovenský raj

RD s veľkým pozemkom 900 m2 Smižany

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7375 - Ponúkame na predaj rodinný dom s pekným pozemkom nachádzajúci sa v obci Smižany. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou vyše 900 m2, orientácia východ-západ. Dom pozostáva z 2 obytných jednotiek, ktoré možno využiť aj na dvojgeneračné bývanie. V prednej časti sa nachádza modernejšia bytová jednotka so samostatným vstupom, na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, 2 obytné miestnosti, kúpelňa a samostatné WC. Na poschodie do podkrovia vedie drevené schodisko, kde je veľká obytná miestnosť. Do zadnej časti domu vedie prechodová chodba. Tu sú 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpelňa S WC a predsieň. Zadná časť domu má tiež samostatný vstup. Za domom je veľký prístrešok s letným sedením orientovaným na západ, hospodárska budova s letnou kuchyňou, samostatná garáž 23 m2 a drevený altánok v zadnej časti záhrady. Predná časť domu je čiastočne podpivničená. Dom je v dobrom technickom stave - priebežne bol rekonštruovaný. Vykurovanie je ústredné - zabezpečené plynovým kotlom.

RD s veľkým pozemkom 900 m2 Smižany

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 10.7.2017

Číslo ponuky: 7073 - Ponúkame na predaj dvojpodlažný dom s peknou záhradou, ktorý možno využiť na bývanie, na podnikanie (súkromná ambulancia, právne služby), resp. ich kombináciu. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 598 m2. Dom je dvojpodažný so sedlovou strechou, čiastočne podpivničený. Dom bol rozsiahlejšie rekonštruovaný v roku 1958 a v roku 1985 v súvislosti s riešením nadstavby. Objekt bol v minulosti využívaný na administratívne účely. Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, kúpelňa s WC a 3 miestnosti, sklad. Celková zastavaná plocha prízemia je 116 m2. Na poschodie vedie schodisko betónovej konštrukcie, kde sa nachádza chodba, WC a ďalšie 3 miestnosti. Zastavaná plocha poschodia je 85 m2. Dom je možné riešiť aj ako dvojgeneračné bývanie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, hospodárska budova, na záhrade sú ovocné stromy. Dom je k dispozícii ihneď.

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves
Reality 1-20 z 37

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Domy, chaty a chalupy

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Sobranciach ? Inzerujte na stránkach mesta a vaše reality sa zobrazia aj na mape mesta a na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

lang