GASTROCENTRUM, reštaurácia s ubytovňou

Reštaurácia a ubytovňa a kapacitou 5 osôb v centre mesta Sobrance

GASTROCENTRUM, reštaurácia s ubytovňou

GASTROCENTRUM, reštaurácia s ubytovaním

Reštaurácia a ubytovňa a kapacitou 5 osôb v centre mesta Sobrance

Adresa: Hollého 4/189 073 01 Sobrance
Telefón:(0) 56 652 40 86
E-mail:vid@zoznam.sk

Gurmánska reštaurácia
Vychutnajte si gurmánske špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Náš kuchársky tím pre Vás pravidelne pripravuje zaujímavé novinky a pestré sezónne špeciality. Denné menu, príp. jedla z jedálneho lístka na objednávku podávame v jedálni s kapacitou 50 miest, bare s kapacitou 50 miest, gazdovskom salóniku s kapacitou 12 miest, poľovníckom salóniku s kapacitou 8 miest a na letnej terase s kapacitou 20 miest.

POnúkame denné menu a rôzne zaujímavé tématicky zamerané akcie.

Komfortné ubytovanie priamo v centre mesta Sobrance
Posteľ Reštaurácia „Gastrocentrum“ v Sobranciach Vám ponúka ubytovanie v pohodlných izbách...

Poľovnícky salónik
Tematický Poľovnícky salónik je ideálnym miestom pre usporiadanie menšieho rodinného stretnutia, školenia či rokovania pri romantickom krbe so šálkou čaju.


Gazdovský salónik
Tak ako Poľovnícky salónik, tak tiež aj Gazdovský salónik je ideálnym miestom pre usporiadanie menšieho rodinného stretnutia, školenia či rokovania.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.